Przerwa w nadawaniu ;)

15:34Drodzy Czytelnicy!
Ostatnio na blogu niewiele się dzieje i niestety nie zmieni się to w najbliższym czasie, ponieważ właśnie dzisiaj otworzyłam działalność gospodarczą i teraz wszystkie działania z nią niezwiązane muszę konsekwentnie odłożyć na bok. Dlatego też ogłaszam oficjalną przerwę w prowadzeniu blogu Kreatywne Obsesje, która potrwa... jeszcze nie wiem jak długo, ale na pewno co najmniej kilka miesięcy.
Czym będę się teraz zajmować? Otóż będę projektować wnętrza, stoiska wystawiennicze, wykonywać aranżacje i... zamierzam założyć portal internetowy, który będzie związany z tematyką dekoracji i wyposażenia wnętrz :) Więcej szczegółów zdradzę, gdy strona będzie gotowa i na pewno do wielu z Was odezwę się osobiście z propozycją współpracy. Jeśli jednak chcielibyście szybciej znać szczegóły lub obawiacie się, że mogłabym nie zauważyć Waszej twórczości pośród setek innych twórców, napiszcie do mnie! Dane znajdują się w zakładce WSPÓŁPRACA lub na mojej stronie internetowej www.martynaszulist.pl :)
Na moim nowym portalu będę promować dobre polskie wzornictwo i twórców, więc jeśli chcesz się znaleźć w tym gronie, koniecznie wyślij swoje zgłoszenie!
Pozdrawiam i życzę kreatywnej jesieni
Martyna

Zobacz inne wpisy

0 komentarze

POLECANE

POLECANE

beads.pl

POLECANE

zBLOGowani.pl
Kreatywne Obsesje