KONKURS | JARZĘBINA (to co kocham)

14:48

Organizator:
https://www.facebook.com/ToCoKocham

Opis:
"Po długiej przerwie zapraszamy na kolejną edycję naszego konkursu, którego tematem jest JARZĘBINA. O tej porze roku można ją podziwiać w jej najpiękniejszym wydaniu. Czy będzie dla Was inspirująca?
Aby wziąć udział w konkursie należy:
Wykonać biżuterię, która będzie nawiązywała do tematyki konkursu kolorem, kształtem lub w jakikolwiek inny sposób się z nim kojarzyła.
Przesłać maksymalnie 4 zdjęcia swojej pracy nasz adres: biuro@tocokocham.pl. Technikę oraz rodzaj wykonanej biżuterii pozostawiamy do Waszej decyzji.
Wraz ze zdjęciami proszę dołączyć krótki opis – uzasadnienie powiązania pracy z tematem konkursu. (WAŻNE!)
Każdy Twórca może zgłosić tylko jedną propozycję.
Twórca zgłaszający pracę do konkursu oświadcza, że jest to jego dzieło autorskie, zarówno pod względem wykonania jak i projektu.
Na wszystkie zgłoszenia czekamy do soboty 14 września 2013 włącznie. Nazwiska zwycięzców ogłosimy w poniedziałek 16 września.
Nagrodami są bony na zakupy w naszym sklepiku.
I NAGRODA - bon o wartości 80 zł
II NAGRODA - bon o wartości 40 zł
III NAGRODA - bon o wartości 25 zł
Po raz kolejny zapraszamy również do wyboru nagrody „Artyści dla Artysty”, którą jest bon na zakupy w naszym sklepiku www.tocokocham.pl o wartości 50 zł.
Przypominamy, że każdy Twórca który prześle swoją propozycję konkursową może również oddać głos na inną pracę (TYLKO JEDNĄ). Głosujemy przez przesłanie maila z taką informacją na adres naszego biura: biuro@tocokocham.pl
W niedzielę, 15 września, opublikujemy ponownie wszystkie zgłoszone do konkursu prace w jednym albumie. Będzie to idealny moment na oddanie swojego głosu.
Oczywiście serdecznie zachęcamy do kibicowania Waszym faworytom jednocześnie podkreślamy, że ilość polubień na Facebook’u nie będzie miała żadnego wpływu na wynik tej konkurencji. Tylko bezpośrednie maile od Twórców biorących udział w konkursie będą miały wpływ na przyznanie tej nagrody.
WSZYSTKIE nadesłane prace będziemy sukcesywnie publikować na naszej stornie Facebook’a.
Zapraszamy."

Zobacz inne wpisy

0 komentarze

POLECANE

POLECANE

beads.pl

POLECANE

zBLOGowani.pl
Kreatywne Obsesje